• Bize Ulaşmak için:

  DÜŞEVİ ÇOCUKLARIN KİTAPÇISI
  Göktürk, İstanbul cd. Kartal sk.
  Başaran Plaza giriş kat, Kemerburgaz
  Tel: 0212 322 92 12
  dusevikitapevi@gmail.com

 • Yazılarımızdan haberdar olmak için tıklayın!

  Join 775 other followers

 • DÜŞEVİ’NDE CUMARTESİ ATÖLYELERİ

  GERİ DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ (6-12 yaş)
  12:30- 13:30
  "Geri dönüşüm, doğaya olan borcumuzdur" dedik ve atık malzemeleri kullanarak çeşitli aksesuarlar, yenilikler yaratmaya başladık. Gelin, siz de bu zevke ortak olun.

  DENEY ATÖLYESİ (5-10 yaş)
  14:00- 15:00
  Birbirinden keyifli fizik ve kimya deneyleri yapıp, eğlenirken öğrenmek isteyenleri bekliyoruz...

  Atölyelerimiz 1 saattir ve kişi başı ücret: 40TL+KDV'dir. Yerimiz sınırlı olduğundan lütfen arayıp rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

  Rez için tel: 0212 322 92 12

 • Düşevi’nde “Miniminilere Sanat” ve İngilizce Sanat Atölyesi (3-8 yaş)

  Miniminilere Sanat Atölyesi:
  Her Salı 10:30- 11:30 arası
  2-3 yaş grubu için çeşitli sanat aktiviteleri yaptığımız atölyemiz, oldukça renkli geçiyor...

  İngilizce Sanat Atölyesi: Hem çeşitli sanat aktiviteleri yapalım, hem de bunları yaparken İngilizce konuşalım derseniz, buyrun bu atölyeye:

  3-5 yaş arası : Her Cuma 16:30- 17:30

  6-8 yaş arası: Her Cuma 17:30- 18:30

  Atölyelerimiz 1 saattir ve kişi başı ücret: 40TL+KDV'dir. Yerimiz sınırlı olduğundan lütfen arayıp rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

  Rez için tel: 0212 322 92 12

 • DÜŞEVİ’ne gelemiyor musunuz? Olsun artık KİPİTAP’tan da ürünlerimizin siparişini verebilirsiniz :)

  Artık DÜŞEVİ'mizde yeni bir misafirimiz var; KİPİ.
  Bilenler bilir, kendisi KİPİTAP'ın sevimli maskotudur ve biz dahil tüm çocuk kitabı severler tarafından da pek sevilir. İşte KİPİ artık DÜŞEVİ'mizin daimi misafiri. Bundan sonra DÜŞEVİ'ne gelemediğinizde, KİPİTAP'tan da sipariş verebilirsiniz. DÜŞEVİ'nin sıcaklığını, ürün çeşitliliğini KİPİTAP'ta da bulacağınızdan eminiz :)
  www.kipitap.com bir tık yakınınızda ;)

 • Tweet

 • RSS Bir dolap kitap

 • Bu sayfada yer alanlar

 • RSS Kitaplarınızı en güzel değerlendirme şekli

  • An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
 • Advertisements

Baharla beraber DÜŞEVİ’de de yenilikler başladı :)


Geçen yazdan beri DÜŞEVİ’nde İngilizce oyun atölyesi yapmak istiyorduk, ama gelin görün ki bir türlü şöyle aklımıza yatan, içimize sinen bir hocayla görüşemediğimizden, bu projeyi de “tez vakitte yapılacaklar” bölümünden alıp “elbet birgün yaparız” kısmına kaldırmıştık çoktan. Derken tam da yanımızda atölyesi olan bir komşumuzla ayaküstü sohbet ederken onun yıllardır bu tarz atölyeler yaptığını, hatta sadece İngilizce değil, bir de Fransızca oyun grubunun olduğunu öğrendim. 10 yıldır miniklerle çalışmaya alışmış, sanatla dili birarada kullanmış, hem de anne olan bir öğretmen olarak yanıbaşımdaymış bunca zaman meğerse. Şaka gibi di mi? Belki de gerçekten de herşeyin doğru bir zamanı var, önceden olmadıysa da bunun da bir sebebi vardır…

Sonuç olarak sevgili Aylin Levi’yle oturup güzel bir program hazırladık, burada haftada 3 gün İngilizce atölye düzenlemeye başladık. İlk misafirlerimiz geçen Cuma geldiler. İngilizce’yi tam konuşamasalar da, öğretmenlerini anlamak için tüm gayretlerini seferber eden minklerin azmi, keyfi, mutluluklarına şahit olmak çok güzeldi. 1 saat boyunca kestiler, yapıştırdılar, renkleri karıştırdılar, boyadılar. Sonrasında kart oyunu oynadılar, hatta arada kovalamaca bile oynadılar 🙂

Bir atölye de hep sorulan 2-3 yaş grubu için başlattık. Bu minikleri yerinde tutmak, küçük motor kas gelişimlerini desteklemek, grup çalışmasına geçişi kolaylaştırmak ve İngilizce’ye yumuşak bir başlangıç yapmak için hocamız çok keyifli çalışmalar hazırladı. Zamanla bu grubun da “en minik atölyeciler ” olacaklarından şüphemiz yok 🙂

Haftaiçi çok sevdiğimiz bir yazar olan Tülin Kozikoğlu Lili ve 7 Çocuğu’nu, misafirimiz olan Blgi Kozası’ndan miniklere anlatarak Düşevi’mizde heyecanlı ve çok keyifli bir gün yaşattı bize. Minikler pür dikkat Tülin hn’ı dinledikten sonra, hep birlikte kocaman ve çılgın bir dondurma yaptılar.

Kısaca Düşevi’miz baharla beraber yenilenmeye, gelişmeye devam ediyor. Yolda daha başka yeni atölyeler de var, hepsi birbirinden keyifli… Bizi izlemeye devam edin!

Advertisements
Next Post
Leave a comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: