• Bize Ulaşmak için:

  DÜŞEVİ ÇOCUKLARIN KİTAPÇISI
  Göktürk, İstanbul cd. Kartal sk.
  Başaran Plaza giriş kat, Kemerburgaz
  Tel: 0212 322 92 12
  dusevikitapevi@gmail.com

 • Yazılarımızdan haberdar olmak için tıklayın!

  Join 775 other followers

 • DÜŞEVİ’NDE CUMARTESİ ATÖLYELERİ

  GERİ DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ (6-12 yaş)
  12:30- 13:30
  "Geri dönüşüm, doğaya olan borcumuzdur" dedik ve atık malzemeleri kullanarak çeşitli aksesuarlar, yenilikler yaratmaya başladık. Gelin, siz de bu zevke ortak olun.

  DENEY ATÖLYESİ (5-10 yaş)
  14:00- 15:00
  Birbirinden keyifli fizik ve kimya deneyleri yapıp, eğlenirken öğrenmek isteyenleri bekliyoruz...

  Atölyelerimiz 1 saattir ve kişi başı ücret: 40TL+KDV'dir. Yerimiz sınırlı olduğundan lütfen arayıp rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

  Rez için tel: 0212 322 92 12

 • Düşevi’nde “Miniminilere Sanat” ve İngilizce Sanat Atölyesi (3-8 yaş)

  Miniminilere Sanat Atölyesi:
  Her Salı 10:30- 11:30 arası
  2-3 yaş grubu için çeşitli sanat aktiviteleri yaptığımız atölyemiz, oldukça renkli geçiyor...

  İngilizce Sanat Atölyesi: Hem çeşitli sanat aktiviteleri yapalım, hem de bunları yaparken İngilizce konuşalım derseniz, buyrun bu atölyeye:

  3-5 yaş arası : Her Cuma 16:30- 17:30

  6-8 yaş arası: Her Cuma 17:30- 18:30

  Atölyelerimiz 1 saattir ve kişi başı ücret: 40TL+KDV'dir. Yerimiz sınırlı olduğundan lütfen arayıp rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

  Rez için tel: 0212 322 92 12

 • DÜŞEVİ’ne gelemiyor musunuz? Olsun artık KİPİTAP’tan da ürünlerimizin siparişini verebilirsiniz :)

  Artık DÜŞEVİ'mizde yeni bir misafirimiz var; KİPİ.
  Bilenler bilir, kendisi KİPİTAP'ın sevimli maskotudur ve biz dahil tüm çocuk kitabı severler tarafından da pek sevilir. İşte KİPİ artık DÜŞEVİ'mizin daimi misafiri. Bundan sonra DÜŞEVİ'ne gelemediğinizde, KİPİTAP'tan da sipariş verebilirsiniz. DÜŞEVİ'nin sıcaklığını, ürün çeşitliliğini KİPİTAP'ta da bulacağınızdan eminiz :)
  www.kipitap.com bir tık yakınınızda ;)

 • Tweet

 • RSS Bir dolap kitap

 • Bu sayfada yer alanlar

 • RSS Kitaplarınızı en güzel değerlendirme şekli

  • An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
 • Advertisements

DÜŞEVİ MİNİKLERİ Klubü

Bir minikler klubü kursak yeridir; DÜŞEVİ MİNİKLERİ! Buranın müptelası olan bir grup minik insan var (aslınsa biz onların müptelasıyız, haberleri yok!) Annelerini, babalarını, büyükannelerini ya da bakıcı ablalarını buraya sürükleyen, kapıdan transit geçemeyip, her defasında içeri girip DÜŞEVİ’nde vakit geçirmek isteyen minikler. Her biri ayrı güzellikte, ayrı özellikte.

Yaşının ve boyunun kat kat fazlası konuşan ve yaptığı yorumlarla ağzımızı bir karış açık bırakan Levent, bir sarılmasıyla kalbimizi fetheden Alp ve güleryüzlü kardeşi Cemre, her seferinde giydiği “mor” kıyafetlerle ve mutlu olduğunda ellerini nereye koyacağını bilemez tarzıyla bizi baştan çıkaran Mira, burayı sahiplenip kimselerle paylaşamayan Tan, her gelişinde annesiyle mi gezsin, yoksa oyuncaklarla mı oynasın kararsız kalıp, bir oraya bir buraya esen Rüzgar, süper yanaklarıyla isminin adamı Efe, yap-boz canavarı Kağan, deney atölyemizin vazgeçilmezleri Batu’yla Beril, yandaki resim kursu çıkışı bize uğramadan geçmeyen Zeynep’ler, DÜŞEVİ’ndeki tüm aktivite setlerini tek tek sabırla yapan becerikli Begüm, annesinin ofisine geldiğinde “kipatçıya” da uğrayan Defne ve kardeşine kitap seçmek için çırpınan Derin, her gelişinde bir kitap almadan çıkmayan Zeynep ve hayvanlara meraklı kardeşi, tam bir kitap canavarı Selin, Sihirli Kızkardeşim kitabının gerçek hayattaki karakterleri Zeynep ve Elif kardeşler, komşumun büyümüş de küçülmüş dünya güzeli kızı Lale, maviş gözlü İpek ve minik fırlama ablası Begüm, dinozor ve kart meraklısı Zeynep, dinozor ve kostüm meraklısı Doğa, dükkana geldikleri andan itibaren konuşmasıyla yüzümüzden gülümsemeyi eksik etmeyen Perim ve kardeşi “Terim” (Selim), bıkmak bilmeden aynı oyunu defalarca oynayıp, her seferinde aynı keyfi alan neşeli Tuana, anneleri gibi kitap kurdu Su ve Karya, ilerde mühendislik kökenli bir meslek seçeceğini şimdiden belli eden matematik canavarı Tibet ve Kağan, her türlü çıkartma kitabının müptelası olan fırlama Zeynep ve küçük İstanbul hanımefendisi ablası Duru, süslü olan herşeyi seven Selin ve kitapları nerdeyse yutarak okuyan abisi Emir… ve daha sayamadığımız, cismini bilip de ismini bilmediğimiz, herbiri ayrı güzel, herbiri özel bir DÜŞEVİ MİNİKLERİ grubu… Biz bu minikler için varız ve varolacağız, çünkü onlar kendileri küçük, düşleri büyük minik insanlar.

Advertisements
Leave a comment

2 Comments

 1. Nilay

   /  July 10, 2011

  Alp ve Cemre, Düşevi’ni çok seviyorlar, kendilerinden bir yer orasi, sevgili Senem’in güleryüzünü görmek ve onunla konuşmak çok hoşlarına gidiyor. Evde kitapçıya gidelim diye planlar yapılıp, anneye söyleniyor. Anne de keyifle Düşevi’ne geliyor 🙂
  Teşekkür ederiz, iyi ki varsınız…

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: